Експерти оцінили ефективність діяльності міністрів аграрної політики

Експерти оцінили ефективність діяльності міністрів аграрної політики

Найефективнішим міністром аграрної політики за період з 2014 по 2017 рр. став Тарас Кутовий - 53% позитивних оцінок.

Якщо ж порівнювати ефективність діяльності трьох міністрів аграрної політики за оцінками експертів, то найефективнішим міністром аграрної політики за період з 2014 по 2017 рр. став Тарас Кутовий - 53% позитивних оцінок. На другому місці Олексій Павленко із 39% схвальних оцінок. Замикає трійку Ігор Швайка із 34% позитивних оцінок. Про це свідчать результати експертного опитування проведеного Асоціацією тваринників України.

За оцінками експертів, діяльність Ігоря Швайки є, в цілому, незадовільною. Так, лише по 5% експертів оцінили його роботу на посту міністра як добру та відмінну. Ще 24% експертів оцінили роботу Ігоря Швайка як задовільну. У той же час 48% експертів негативно оцінили його діяльність на посту міністра, а 19% не визначилися із відповіддю.

22

Оцінюючи діяльність Олексія Павленка на посту міністра аграрної політики, 15% експертів оцінили його роботі як добру та відмінну. Ще 24% оцінили його діяльність як задовільну. У той же час негативно оцінили діяльність пана Павленка 39% експертів, а 24% не визначилися із відповіддю.

444

Діяльність Тараса Кутового на посту міністра аграрної політики України жоден експерт на оцінив його роботу на відмінно, але 24% поставили йому оцінку «добре» і ще 29% оцінку «задовільно». 24% опитаних експертів оцінили діяльність Т. Кутового як незадовільну і стільки ж не визначилися із відповіддю.

44

 

«Такі оцінки загалом виглядають зваженими. Адже, якщо ми звернемося до офіційної статистики щодо обсягу продукції сільського господарства та виробництво продукції тваринництва у 2014 році, ми констатуватимемо застій галузі. Зростання або зовсім не було, або було на рівні кількох відсотків. У 2015 відбулося падіння ринку на 5%. Лише у 2016 році розпочалося зростання і галузь повернулася до рівеня 2014 року. Щодо експорту аграрної продукції, то якщо у 2014 р. аграрна продукція займала 25,2% у структурі українського експорті, то у 2015р. вже 31,8%, а у 2016 усі 35,3%. Хоча до усіх міністрів в тваринників є питання щодо відсутності ефективних заходів по боротьбі з Африканською чумою свиней, яка завдала мільярдних збитків національній економіці», - прокоментувала ситуацію голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.
 

Опитування проведене з 19 по 26 червня 2017 року Асоціацією тваринників України. В опитуванні взяли участь понад 30 представників галузі, аграрних та економічних експертів серед яких І. Присяжнюк, А. Талама, П. Асмолов, І. Довгань, О. Пухир, Г. Дзюба, І. Савчук, С. Бруслик, Ю. Гаврилечко, М. Козловська, В. Седик, Т. Подберезняк, О. Охріменко.

ПОСТАВЛЯЄМО

Мінерал Транс Україна - надійний постачальник мінеральних добрив в Україні.Мінерал Транс Україна - надійний постачальник мінеральних добрив в Україні. 

Поставки здійснюются тільки залізничним транспортом у вагонах. Мінімальна партія поставки — ВАГОН. 

Продукція поставляється в біг бегах або в мішках (50 кг) — по замовленню клієнта.

Вся продукція сертифікована і супроводжується повним пакунком документів.