Білорусь претендує на першість у виробництві калійних добрив

Білорусь претендує на першість у виробництві калійних добрив

Про наміри стати країною-лідером у виробництві калійних добрив 31 серпня заявив президент Білорусі — Олександр Лукашенко.

Глава держави зазначив, в даний час Білорусь є одним з лідерів у виробництві та реалізації калійних добрив, в тому числі в гранульованому вигляді, повідомляє belapan.com.

Олександр Лукашенко розповів, наразі країна працює над двома проектами, які дадуть змогу виробляти необхідний для потреб світового ринку, об'єм калійних добрив.

«Ми — одні з провідних лідерів. Але коли ми реалізуємо два національних проекти: в Петрикові ми будуємо комбінат з виробництва калійних добрив і проект «Славкалій», зможемо претендувати на світове лідерство у виробництва в світі калійних добрив», — підкреслив глава країни.

Нагадаємо, наразі кожна шоста тонна калійних добрив у світі виробляється у Білорусі. На країну припадає 45% виробництва калійних добрив та 11% азотних добрив.

ПОСТАВЛЯЄМО

Мінерал Транс Україна - надійний постачальник мінеральних добрив в Україні.Мінерал Транс Україна - надійний постачальник мінеральних добрив в Україні. 

Поставки здійснюются тільки залізничним транспортом у вагонах. Мінімальна партія поставки — ВАГОН. 

Продукція поставляється в біг бегах або в мішках (50 кг) — по замовленню клієнта.

Вся продукція сертифікована і супроводжується повним пакунком документів.