17% ВВП формують аграрії

17% ВВП формують аграрії

Аграрії формують до 17% валового внутрішнього продукту (ВВП) України.

Таку думку висловив президент Асоціації фермерів і приватних землевласників Іван Томич, повідомляє ГолосUA.

«Упевнений, що аграрії на практиці формують не 12% ВВП, як заявив Гройсман. Адже значна частина продукції (овочі, фрукти), яку виробляють дрібні виробники і сільські господарства, враховується не в повній мірі. Думаю, що дана частина набагато більше: аграрії формують до 17% ВВП України », - сказав Томич.

За його словами, аграрії мають величезний потенціал для формування ВВП країни.

«Це відноситься до тваринницької продукції: м'ясної і молочної групи товарів. Втричі - це овочі та фрукти. Сюди ж відноситься переробка даної продукції і експорт. У нас в основному вся продукція продається як сировина, хоча ми могли б продавати 2/3 готової продукції. Але наша країна не використовує свій потенціал за низкою причин. Найголовніша - відсутність цілісної тривалої програми розвитку агарного сектору і не реалізація даних ініціатив урядом», - резюмував Томич.

Для довідки: раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на сьогоднішній день аграрний комплекс формує 12% ВВП України.

Джерело

ПОСТАВЛЯЄМО

Мінерал Транс Україна - надійний постачальник мінеральних добрив в Україні.Мінерал Транс Україна - надійний постачальник мінеральних добрив в Україні. 

Поставки здійснюются тільки залізничним транспортом у вагонах. Мінімальна партія поставки — ВАГОН. 

Продукція поставляється в біг бегах або в мішках (50 кг) — по замовленню клієнта.

Вся продукція сертифікована і супроводжується повним пакунком документів.